Mūsų mokykloje vyko trečiųjų klasių tarpklasinės kvadrato varžybos, kuriose mokiniai aktyviai rungėsi ir demonstravo savo sportinius gebėjimus. Varžybų metu netrūko azarto, greitų reakcijų, komandinio darbo ir gerų emocijų.
Visos komandos atkakliai siekė pergalės, palaikė vieni kitus ir garbingai varžėsi. Po įdomių ir įtemptų rungtynių paaiškėjo stipriausieji, tačiau svarbiausia buvo smagiai praleistas laikas ir bendrystės jausmas.
Dėkojame visiems dalyviams už aktyvumą!
Tekstas ir nuotraukos: Laura Mateikienė, pradinio ugdymo mokytoja
