1 c ir 1 d dalyvavo edukacinėje išvykoje Viršuliškių miško parke su ornitologu Gediminu Petkumi. Vaikai stebėjo paukščius, išgirdo įdomių faktų, istorijų, klausėsi giesmininkų. Vaikus nustebino, kad šalia mūsų gyvena tiek nuostabių ir skirtingų paukščių: žvirbliai, kielės, varnėnai, čiurliai, kėkštai. Ornitologas pasidžiaugė, kad šalia daugybės dažniau sutinkamų ir girdimų paukščių pavyko stebėti ir rečiau sutinkamą vidutinį margąjį genį.
Mokiniai ne tik stebėjo paukščius, bet ir mėgavosi buvimu miške, draugų bendryste.
Tekstas ir nuotraukos: Danguolė Daukšienė, pradinio ugdymo mokytoja
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.
