2026 m. gegužės 28 d. mokykloje vyko bendruomenės atstovų susitikimas su Vilniaus miesto savivaldybės vicemeru V. Mitalu. Susitikimo metu vicemeras patvirtino, kad mūsų mokyklai bus organizuotas mokinių pavėžėjimas į laikinas ugdymo patalpas specialiais užsakomaisiais autobusais.
- Mokiniai būtų surenkami iš sutartų stotelių (Justiniškių žiedo ir Papilėnų) ir vežami tiesiai į mokyklą.
- Jei iš Pilaitės važiuojančių mokinių bus per mažai, tėvai turės vaikus atvežti iki Justiniškių žiedo stotelės.
- Prie laikinosios mokyklos bus įrengta autobusų stotelė.
- Po pamokų mokiniai taip pat bus parvežami atgal į tas pačias stoteles; vėliausias išvykimo laikas gali būti apie 18:00 val.
- Autobusų skaičius priklausys nuo to, kiek mokinių naudosis pavėžėjimu, savivaldybė pažadėjo skirti tiek autobusų, kiek reikės.
- Tikėtina, kad pamokų pradžia bus šiek tiek pavėlinta, kad būtų mažiau trikdoma šeimų dienotvarkė.
- Dar svarstomas lydinčio asmens klausimas; tikimasi ir tėvų įsitraukimo.
Konkretūs maršrutai, laikai, autobusų skaičius dar bus derinami.
Tekstas: Edita Meškovienė, direktorė

