Menu Close

SVARBU! DĖL MOKINIŲ PAVĖŽĖJIMO

2026 m. gegužės 28 d. mokykloje vyko bendruomenės atstovų susitikimas su Vilniaus miesto savivaldybės vicemeru V. Mitalu. Susitikimo metu vicemeras patvirtino, kad mūsų mokyklai bus organizuotas mokinių  pavėžėjimas į laikinas  ugdymo patalpas specialiais užsakomaisiais autobusais.

  • Mokiniai būtų surenkami iš sutartų stotelių (Justiniškių žiedo ir Papilėnų) ir vežami tiesiai į mokyklą.
  • Jei iš Pilaitės važiuojančių mokinių bus per mažai, tėvai turės vaikus atvežti iki Justiniškių žiedo stotelės.
  • Prie laikinosios mokyklos bus įrengta autobusų stotelė.
  • Po pamokų mokiniai taip pat bus parvežami atgal į tas pačias stoteles; vėliausias išvykimo laikas gali būti apie 18:00 val.
  • Autobusų skaičius priklausys nuo to, kiek mokinių naudosis pavėžėjimu, savivaldybė pažadėjo skirti tiek autobusų, kiek reikės.
  • Tikėtina, kad pamokų pradžia bus šiek tiek pavėlinta, kad būtų mažiau trikdoma šeimų dienotvarkė.
  • Dar svarstomas lydinčio asmens klausimas; tikimasi ir tėvų įsitraukimo.

Konkretūs maršrutai, laikai, autobusų skaičius dar bus derinami.

Tekstas: Edita Meškovienė, direktorė

Skip to content