2 a ir 2 d klasių mokiniai šiltą ir saulėtą dieną išsiruošė į iškylą į Viršuliškių žaidimų aikštelę. Vaikai nekantravo smagiai praleisti laiką gryname ore.
Atvykę į aikštelę, pirmiausia aptarėme saugaus elgesio taisykles. Mokiniai atsakingai jų laikėsi ir draugiškai bendravo vieni su kitais. Vaikai džiaugėsi galėdami išbandyti įvairias sūpynes, laipynes, čiuožyklas ir kitus žaidimų įrenginius. Jie aktyviai judėjo, stiprino savo fizinę ištvermę ir lavino koordinaciją.
Po aktyvių žaidimų susėdome pailsėti ir užkąsti. Vaikai dalijosi įspūdžiais, bendravo, žaidė komandinius žaidimus ir mokėsi bendradarbiauti. Ypač džiugino mokinių draugiškumas, pagalba vieni kitiems ir gera nuotaika.
Iškyla suteikė daug teigiamų emocijų, leido mokiniams prasmingai praleisti laiką gamtoje bei stiprinti klasės bendruomeniškumą. Pavargę, bet laimingi, grįžome į mokyklą kupini gražių įspūdžių ir smagių prisiminimų.
Tekstas ir nuotraukos: Eglė Noreikienė, pradinio ugdymo mokytoja




