Menu Close

PIRMOSIOS PAGALBOS EDUKACIJA

Gegužės 25 dieną 2 a ir 2 d klasių mokiniai dalyvavo labai smagioje ir naudingoje pirmosios pagalbos edukacijoje. Į mokyklą atvyko paramedikas iš Kauno Mindaugo profesinio rengimo centro. Edukacijos metu paramedikas vaikams paaiškino, kodėl svarbu mokėti suteikti pirmąją pagalbą ir kaip galime padėti nukentėjusiajam.
Mokiniai susipažino su paramediko kuprine, pilna įvairių vamzdelių, adatų ir vaistų – be jos darbas būtų neįmanomas. Vaikai turėjo galimybę iš arti apžiūrėti stetoskopą, paklausyti, kaip plaka draugo širdelė, ir pasimokyti atlikti širdies masažą.
Edukacijos pabaigoje visi apžiūrėjo greitosios pagalbos automobilį, skaičiavo, kiek skirtingų garsų skleidžia švyturėliai, ir sužinojo, kaip svarbu greitai ir atsakingai reaguoti nelaimės atveju.

Tekstas: Ramunė Trasauskienė, pradinio ugdymo mokytoja
Nuotraukos: Ramunė Trasauskienė, Eglė Noreikienė, pradinio ugdymo mokytojos

Skip to content