Mokyklos mokytojos dalyvauja MB „Sveikatingumo akademija“ projekte „Stiprus mokytojas“. Projekto tikslas – stiprinti pedagogų fizinę savijautą, gerinti laikyseną, mažinti įtampą bei suteikti praktinių žinių apie sveiką judėjimą kasdienėje veikloje.
Šiuo metu vyksta 2026 metų projekto įgyvendinimo planavimo etapas. Projektas prasidėjo balandžio balandžio mėn. ir tęsis iki birželio pradžios, užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę. Juos veda profesionali kineziterapeutė.
Dalyvaudamos projekte, mokytojos rūpinasi savo sveikata, stiprina fizinį aktyvumą ir semiasi naudingų žinių, kurias galės pritaikyti kasdienėje veikloje.
Tekstas ir nuotrauka: Rūta Norvilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.
