Menu Close

KETVIRTOKŲ TARPMOKYKLINĖS KVADRATO VARŽYBOS

Gegužės 14 d., ketvirtadienį, 9.00 val.  Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko draugiškos ketvirtų klasių kvadrato varžybos. Aikštelėje netrūko emocijų, greičio ir taiklių metimų! Džiaugiamės pranešdami, kad mūsų mokyklos ketvirtokų komanda laimėjo antrąją vietą.
Sveikiname jaunuosius sportininkus ir dėkojame sirgaliams už garsų palaikymą!
Didžiuojamės vaikų vienybe, sportiniu užsidegimu ir komandine dvasia.

Tekstas: Rasa Adomavičienė, pradinio ugdymo mokytoja
Nuotraukos: Eglė Dirginčienė, pradinio ugdymo mokytoja

Skip to content