Menu Close

1C PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖJE

Gegužės 26 d. 1 c klasės mokiniai lankėsi Mykolo Biržiškos gimnazijoje, kur dalyvavo paskutinio skambučio šventėje. Pirmokai aplankė klases, kalbino abiturientus, uždavė smagių mįslių ir įteikė rankų darbo žvaigždutes. Nuskambėjus paskutiniam skambučiui, visi buvo pakviesti į mokslo metų baigimo šventę, kurioje pirmokai atliko nuotaikingą sveikinimo dainą „Paukštis Makabu”.
Tekstas ir nuotraukos: Rūta Norvilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Skip to content