Vykdydama sveikatą stiprinančios mokyklos programą „Augu sveikai“, gegužės 15 d. mokyklos bendruomenė dalyvavo baigiamajame projekto „Mažais žingsneliais į sveikatą“ renginyje, kuris šiemet sutapo ir su…
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.