2 a ir 2 d klasių mokiniai šiltą ir saulėtą dieną išsiruošė į iškylą į Viršuliškių žaidimų aikštelę. Vaikai nekantravo smagiai praleisti laiką gryname ore. Atvykę…
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.