Gegužės 8 dieną, penktadienį, mūsų mokykloje vyko ilgai lauktas TALENTŲ ŠOU, subūręs gausų būrį mokinių, mokytojų ir žiūrovų. Renginio metu scena virto tikra spalvų, muzikos ir emocijų vieta.
Mokiniai pristatė pačius įvairiausius talentus. Vieni dainavo populiarias dainas, kiti šoko energingus šokius ar demonstravo gimnastikos elementus. Taip pat netrūko muzikantų, grojančių pianinu, akordeonu, kanklėmis, smuiku, o kai kurie dalyviai nustebino žiūrovus savo piešimo talentais ar sporto pasiekimais.
Savo talentus renginio metu parodė ir mokytojos. Jos taip pat dalyvavo pasirodymuose, sukurdamos dar jaukesnę ir linksmesnę atmosferą. Žiūrovai pasirodymus pasitiko ypač šiltai, aktyviai palaikė pasirodančiuosius garsiais plojimais ir šūksniais. Scenoje tvyrojo draugiška atmosfera, o kiekvienas dalyvis turėjo progą parodyti savo kūrybiškumą ir drąsą.
Talentų šou tapo puikia vieta mokiniams ir mokytojams atsiskleisti, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir smagiai praleisti laiką kartu. Šis renginys dar ilgai išliks mokyklos bendruomenės atmintyje kaip kupinas gerų emocijų ir įsimintinų akimirkų.
Tekstas: Deimantė Ramanavičienė, muzikos mokytoja
Nuotraukos: pradinio ugdymo mokytojos



