Mūsų mokykloje įvyko azartiškos ir daug emocijų sukėlusios ketvirtokų tarpklasinės draugiškos kvadrato varžybos. Šis žaidimas subūrė mokinius pademonstruoti savo taiklumą, greitį ir, svarbiausia, komandinę dvasią. Varžybų metu aikštėje virė tikros emocijos. Ketvirtokai pademonstravo puikią reakciją, vengė skriejančio kamuolio ir stebino draugus taikliais metimais. Kiekviena klasė įrodė, kad moka kovoti iki paskutinės sekundės. Kvadrato draugiškų varžybų nugalėtojais tapo 4 b klasė! Dėkojame klasių mokytojoms už varžybų organizavimą, o ketvirtokams – už pagarbų ir azartišką žaidimą!
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.
