Gegužės 6 d. mokykloje vyko 1–4 klasių renginys „Keliauju po Lietuvą“ – refleksija po balandžio 23 – iosios išvykų dienos. Visų klasių bendruomenės mokėsi keliaudamos po įvairiausius Lietuvos kampelius. Mokiniai keliavo pėsčiomis, visuomeniniu transportu, traukiniais ir autobusais, lankė muziejus, parkus, pilis, kaimus, observatorijas. Kelionių metu patyrė daug įspūdžių, nuotykių, sužinojo naujų dalykų, išbandė įvairias veiklas ir ragavo skirtingų skonių.
Renginio metu kiekvienos klasės atstovai paruošė pristatymus apie savo keliones, kurie buvo tiesiogiai transliuojami mokiniams į klases. Pristatydami savo patirtis, mokiniai tobulino pažinimo, komunikavimo ir skaitmenines kompetencijas, mokėsi dalintis įspūdžiais bei klausytis kitų.
Tekstas: Rūta Norvilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
