Gegužės 26 d., antradienį, 4b klasės mokiniai apsilankė krepšinio mokykloje, kurioje dalyvavo specialiai jiems suorganizuotoje profesionalioje treniruotėje. Šios išvykos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, supažindinti su krepšinio technikos pagrindais ir stiprinti komandinę dvasią.
Treniruotės metu profesionalūs treneriai supažindino mokinius su krepšinio taisyklėmis, rodė, kaip taisyklingai varyti, perduoti ir mesti kamuolį į krepšį. Vaikai atliko įvairias koordinacijos, greičio ir ištvermės užduotis. Didžiausią įspūdį mokiniams paliko treniruotės pabaigoje suorganizuoti žaidimai „Vilkai ir avys“ bei „Varnos ir varlės“!
Krepšinio treniruotė suteikė vaikams daug teigiamų emocijų, o gal įkvėpė kai kuriuos rimčiau pasidomėti šia sporto šaka. Dėkojame krepšinio profesionalams – Vyteniui Tupčiauskui ir Linui Šalkui už šiltą priėmimą ir ypatingą treniruotę! Padėka komunikacijos koordinatorei Vanesai už įamžintas treniruotės akimirkas.
Tekstas: Rasa Adomavičienė, pradinio ugdymo mokytoja
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.




